سازه های نمایشگاهی و خدمات چاپی ارزان و فوری سازه نمایشگاهی در آذین هنر

سازه های نمایشگاهی به خوبی شما را در برگزاری امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی یاری می رساند. سازه های نمایشگاهی ارزان هستند و این ویژگی آن ها را به گزینه مناسبی برای استفاده کنندگان تبدیل ساخته است. سبکی در کنار قیمت پایین و قابلیت استفاده در جاها و موارد گوناگون از مزیت های این سازه ها می باشند.

گروه چاپ و تبلیغات آذین هنر انواع سازه های نمایشگاهی را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می نماید. تهیه انواع سازه ها در کنار خدمات چاپ و تبلیغات مربوط به آن ها در گروه آذین هنر انجام می شود.

استند

استند

استند رومیزی

استند رومیزی

پاپ آپ

پاپ آپ

جا کاتالوگی

جا کاتالوگی

رول آپ

رول آپ

سه پایه بوم

سه پایه بوم

شاسی

تخته شاسی

فوم برد

فوم برد

قاب فنری

قاب فنری

میز کانتر

میز کانتر

سازه نمایشگاهی چیست؟

سازه نمایشگاهی چیست؟ سازه های نمایشگاهی به مجموعه ابزار ها و تجهیزات نمایشگاهی اطلاق می شود که در راه اندازی و اجرای امور نمایشگاهی کمک شایانی می کنند. سازه نمایشگاهی در نظم بخشیدن به نمایشگاه و رسمیت دادن به امور نمایشگاهی بسیار موثر و کاربردی هستند. این سازه ها علاوه بر آذین بندی امور نمایشگاهی در انتقال پیام تبلیغاتی بسیار موثر بوده و می توانند در رونق بخشیدن به امور نمایشگاهی بسیار موثر واقع شوند.

سازه های نمایشگاهی قابل حمل

از ویژگی های بارز سازه های نمایشگاهی سبکی و قابلیت جابجایی آسان انواع سازه ها است. از انواع سازه های نمایشگاهی قابل حمل می توان جهت امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی به بهترین نحو استفاده کرد. انواع استند های نمایشگاهی را می توان از دسته سازه های مهم برشمرد. استند رول آپ و یا استند ایکس و یا پاپ آپ و ... از استندهای نمایشگاهی محسوب می شوند که سهولت جابجایی و نصب دارند. به عنوان مثال استند رول آپ را می توان جمع کرد و در یک کیف به راحتی جابجا کرد.

چاپ سازه های نمایشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

برخی از سازه های نمایشگاهی نیازمند به چاپ استند هستند. از جمله سازه های می توان به انواع استند و استند رول آپ و پاپ آپ اشاره کرد که نیازمند به استفاده از چاپ می باشند. چاپ رول آپ و یا چاپ پاپ آپ را بایستی روی متریال خاص انجام داد و طرح زیبا بر روی چاپ استند ایجاد کرد تا اثربخشی بالا را در مخاطبان ایجاد کند. یکی از خصوصیات بارز چاپ سازه های نمایشگاهی این است که می توان چاپ را تعویض کرد که این امر در مقرون به صرفه شدن سازه های نمایشگاهی بسیار موثر و کاربردی است. انواع چاپ سازه های نمایشگاهی را در آذین هنر تجربه نمایید.

قیمت سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی در کنار ثمر بخشی آنها در برای برپایی نمایشگاه ها دارای قیمت مناسبی می باشند. در کل قیمت سازه های نمایشگاهی پایین بوده و با هزینه کم می توان اقدام به برپایی انواع نمایشگاه ها با سازه ها پرداخت. در بین سازه ها از لحاظ قیمت تفاوت هایی وجود دارد که البته مورد مصرف انواع سازه ها متفاوت است. به عنوان مثال با مقایسه استند رول آپ و پاپ آپ می بینیم که استند پاپ آپ دارای قیمت بالاتری است. از سازه های نمایشگاهی می توان برای چند بار استفاده کرد و یک بار مصرف محسوب نمی شوند، از این رو از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه محسوب می شوند.

انواع سازه های نمایشگاهی چگونه می باشد؟

سازه ها دارای تنوع طرح و کاربرد فراوان دارند. از انواع سازه های نمایشگاهی می توان به انواع استند نمایشگاهی اشاره کرد. استند هایی نظیر استند ایکس، استند رول آپ، استند پاپ آپ و... را می توان از انواع استندهای نمایشگاهی نام برد. استند های نمایشگاهی نیازمند چاپ هستند که بایستی چاپ استند متناسب با انواع استند نمایشگاهی ایجاد شود. از دیگر سازه های نمایشگاهی می توان به جاکاتالوگی، میز کانتر و... اشاره کرد که در برگزاری نمایشگاه ها بسیار سودمند می باشند. فوم برد و تخته شاسی نیز از دسته سازه ها محسوب می شوند که در آذین بندی نمایشگاه ها بسیار مناسب بوده و از دسته سازه های نمایشگاهی ارزان محسوب می شود.

 (021)۸۸۵۲۰۷۹۳,۸۸۵۲۴۳۶۸