چاپ استند نمایشگاهی با کیفیت می تواند گامی مهم جهت رسیدن شما به اهداف تبلیغاتی باشد. جهت خدمات چاپ استند با کیفیت و قیمت مناسب بایستی واحدی معتبر را انتخاب کنید. استند نمایشگاهی بسیار سبک بوده و طرحهای گرافیکی چاپ استند را به وسیله آن نمایش می دهند. جلب توجه مخاطب به طرح از اهداف چاپ استند نمایشگاهی است. استندها سبک و ارزان بوده و قابلیت جابجایی آسان از ویژگی های آنها محسوب می شود. نوعی از استندهای رایج استند رومیزی بوده که معمولا پلاستیکی بوده و بسیار رایج و پر کاربرد می باشند.

چاپ استند رول آپ نمایشگاهی

چاپ رول آپ یکی از انواع استند های نمایشگاهی است که کاربری آسان داشته و قابیلت استفاده و جابجایی ساده دارد. چاپ استند رول آپ می تواند به صورت یک طرفه یا دو طرفه انجام شود. در رول آپ چاپ به صورت رول در آمده و در مکان استفاده به راحتی باز شده و قابلیت استفاده دارد. در این سازه نمایشگاهی به سبب وزن پایینی که وجود دارد، امکان جابجایی آسان فراهم شده است. چاپ رول آپ را می توان از پر کاربردترین سازه های نمایشگاهی محسوب کرد. رول آپ در سالن های همایش، کنفرانس ها، غرفه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی کاربرد فراوان دارد.

چاپ استند پاپ آپ نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ شرایط خاص خود را دارد زیرا استند پاپ آپ به صورت عریض است. در واقع پاپ آپ را می توان بزرگترین استند نمایشگاهی به حساب آورد. پاپ آپ به واسطه ابعادی که دارد در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر دارد. چاپ استند پاپ آپ را می توان در نمایشگاه ها و همایش ها و کنفرانس ها و... به کار برد. بر عکس ابعاد بزرگ استند در پاپ آپ، استند براحتی جمع شده و قابلیت جابجایی آسان برای آن فراهم شده است. پاپ آپ در هنگام استفاده ابعاد بالایی را می گیرد که انتخاب طرح برای آن را مهم کرده است. استند پاپ آپ هم بصورت تخت و هم بصورت انحنا دار در ابعاد مختلف قابل استفاده است.

چاپ استند ایکس

یکی از رایج ترین استند های نمایشگاهی، استند ایکس است. پایه ایکس مانند این نوع استند ها باعث نامگذاری این نوع استند نمایشگاهی شده است. استند ایکس قابلیت جابجایی آسان و نصب بنر دارند که این بنرها قابل تعویض بوده و این امر در به صرفه بودن و مناسب بودن چاپ استند ایکس تاثیرگذار است. توجه نمایید علاوه بر انتخاب استند مناسب بایستی طرح را متناسب با کاربری مختلف انتخاب کنید. برای خرید و یا اجاره استند ایکس از مرکزی که قیمت استند ایکس مناسب را در کنار چاپ با کیفیت فراهم می آورد، استفاده نمایید.

استند نمایشگاهی

چاپ استند رومیزی

با استفاده از خدمات چاپ استند رومیزی به خوبی می توانید پیام های تبلیغاتی و خدماتی خود را در معرض دید مخاطبان قرار دهید. ابعاد این نوع از استندهای نمایشگاهی به نحوی است که براحتی برای قرار گیری بر روی میز مناسب هستند. استند رومیزی به خوبی در امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی قابل استفاده است. معمولا جنس سبک این نوع استندهای نمایشگاهی قابلیت جابجایی آسان را برایشان فراهم کرده است. استفاده از این نوع استند در کنار چاپ استند مناسب می تواند در معرفی بهتر به مخاطبان بسیار تاثیر گذار باشد.

انواع استندهای تبلیغاتی

انواع استندهای تبلیغاتی کمک فراوانی در آذین بندی محیط جهت امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی می کنند. استند نمایشگاهی در غرفه آرایی بسیار موثر بوده و باعث جلب توجه مخاطبین می شود. مرتب و زیبا بودن غرفه نمایشگاهی باعث رضایت بیشتر مخاطبین شده و آنها را وادار می کند که با رغبت بیشتر به غرفه توجه کنند. استند ایستاده تبلیغاتی ابزاری مناسب جهت معرفی و اعلام پیام تبلیغاتی و خدماتی است. از لحاظ قیمت استندهای نمایشگاهی بسیار مقرون به صرفه محسوب می شوند، بطوریکه قیمت استند تبلیغاتی در مقایسه با روش های جایگزین بسیار کمتر است.