کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت

کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت قیمت چاپ لمینت پلات و لمینت قیمت لمینت عکس قیمت لمینت کاغذ دستگاه چاپ لمینت . کوتد لمینت یا همان پلات لمینت از چاپ های مناسب برای فضای داخلی است که به صورت مناسب برای فعالیت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کوتد لمینت

کوتد لمینت

چاپ کوتد لمینت توسط دستگاه مخصوص که پلاتر نام دارد در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت مناسب انجام می شود. پس از چاپ کوتد یا همان پلات، توسط دستگاه لمینیتور عملیات چاپ لمینت روی پلات انجام می شود. لمینت در کوتد لمینت با ایجاد یک لایه محافظ بر روی متریال چاپی هم زیبایی و جلای اثر چاپی را بالا می برد و هم از سوی دیگر مقاومت اثر چاپی را در برابر عوامل محیطی نظیر نور و ... بالا می برد و بدین ترتیب عمر کوتد لمینت افزایش می یابد.

چاپ کتد لمینت

چاپ کوتد لمینت از روش های تبلیغاتی مناسب است که برای تبلیغات فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از چاپ کوتد عملیات پرس لمینت روی کوتد یا همان پلات انجام می شود. عملیات لمینت کردن می تواند بصورت سرد و یا گرم انجام شود.

قیمت کوتد لمینت

بخشی از قیمت کوتد لمینت مربوط به چاپ کوتد است و بخشی دیگر مربوط به لمینت کردن، حال لمینت می تواند بصورت گرم یا سرد انجام شود. لمینت سرد دارای قیمت بالاتری نسبت به لمینت گرم است ولی زیبایی بیشتری دارد زیرا چاپ ظریفتر و نازک تر است. بیشتر لمینت گرم برای چاپ های لارج فرمت استفاده می شود. کیفیت لمینت سرد و گرم یکی از عوامل دخیل در تعیین قیمت کوتد لمینت است. این در حالی است که عوامل دیگری هم در قیمت نهایی تاثیرگذار است. کیفیت متریال مورد استفاده یکی از این عوامل است. با استفاده از متریال با کیفیت تر می توان چاپ زیبا و اثر بخش تری را برای مخاطبان فراهم کرد.