چاپ رول آپ چیست

چاپ رول آپ یکی از انواع سازه های نمایشگاهی است که کاربرد فراوان در برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها و کنفرانس ها و برگزاری جلسات مختلف دارد. با چاپ رول آپ که روی متریالی نظیر پلات لمینت ، کنوانس و سینتاتک صورت گرفته با چارچوپ مناسبی که رول آپ فراهم می کند بخوبی می توان به نمایش اثر چاپی پرداخت.

ویژگی های چاپ رول آپ

چاپ رول آپ دارای خصوصیات منحصر به فردی است که کاربرد آن را آسان ساخته است بخصوص اینکه چاپ رول آپ قابلیت رول شدن را دارد و با پایه آلومینیومی قابلیت جابجایی آسانی دارد. نوع چاپ و اثر چاپی قابلیت تعویض را در رول آپ دارد.

انواع چاپ رول آپ

چاپ رول آپ را می توان در دو نوع ثابت و یا گردان انجام داد که این مورد بستگی به گردان یا ثابت بودن رول آپ است. جهت گردان شدن نیاز تعبیه موتور مخصوص است. در دسته بندی نوع چاپ رول آپ می توان یک طرفه یا دو طرفه بودن را نیز مطرح کرد که این مورد نیز بسته به کاربری و متناسب با درخواست مشتری است. مکان و مورد مصرف چاپ رول آپ در انتخاب نوع بسیار موثر است و بایستی متناسب با نیازهای مختلف اقدام به انتخاب به نوع چاپ رول آپ پرداخت.

مزایای چاپ رول آپ

چاپ رول آپ از دسته روش های تبلیغاتی ارزان محسوب می شود که اثری شیک و زیبا برای آذین بندی مراسم ایجاد می شود و امکان جابجایی و نصب آسان دارد. چاپ رول آپ را می توان بخوبی در مراکز عمومی در معرض دید مخاطبان قرار داد و به آذین بندی مراکز رسمی پرداخت. نصب و راه اندازی رول آپ در زمان کوتاه و به آسانی انجام می گیرد و توسط هر کسی این امر امکان پذیر است.