چاپ استیکر ارزان در تهران

چاپ استیکر ارزان در تهران . مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر اقدام به چاپ و نصب استیکر با بالاترین کیفیت ممکن و با هزینه مناسب می نماید. اگر به دنبال چاپ استیکر ارزان در تهران هستید و به دنبال مرکز تبلیغاتی هستید که قیمت مناسب را برای چاپ برای شما انجام دهد به مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر می توانید مراجعه کنید.

چاپ استیکر ارزان

چاپ استیکر ارزان در تهران

چاپ استیکر یکی از ارزانترین روشهای تبلیغاتی است که به خوبی برای فضای بیرونی و مکان های تجارتی و... قابل استفاده است. جنس با کیفیت چاپ استیکر باعث شده است که از طول عمر بالایی چاپ استیکر برخوردار باشد. جنس چاپ استیکر پی وی سی است و دارای طول عمر بالایی است. جنس چاپ استیکر علاوه بر کیفیت چاپی که فراهم می نماید باعث جذابیت اثر چاپی شده و کیفیت چاپ و تبلیغات را برای استفاده های مختلف فراهم می نماید.

چاپ استیکر ارزان

یکی از کاربردهای چاپ استیکر استفاده از آن بر روی شیشه ها و مکان های عمومی است. هم نصب آسان چاپ استیکر و هم مقرون به صرفه بودن چاپ استیکر باعث شده است چاپ استیکر به یکی از مناسب ترین روشهای تبلیغاتی بخصوص در مکان های عمومی و تجاری نظیر مغازه ها و... تبدیل شود. ابعاد چاپ استیکر محدودیتی ندارد و بخوبی می توان چاپ استیکر را در ابعاد مختلف انجام داد. به عنوان مثال وسایل نقلیه را هم می توان به خوبی با استیکر برای تبلیغات استفاده کرد. چاپ استیکر بر روی ماشین یکی از کاربردهای مناسب و مقرون به صرفه برای صنف های مختلف است که براحتی می توان به وسیله آن جمع کثیری از مخاطبان را در مورد خاصی مورد اطلاع قرار داد و به راحتی به تبلیغ کالا و یا صنف خاصی دست زد.

چاپ استیکر می تواند در انواع شیری و یا چاپ استیکر شیشه ای انجام شود. در نوع شیری زمینه چاپ استیکر به صورت سفید است. و نوع شیشه ای از دو طرف دید دارد و بخوبی قابل استفاده بر روی انواع شیشه ها می باشد. با بکار بردن لمینت بر روی چاپ استیکر مقاومت اثر چاپی افزایش یافته و زیبایی چاپ استیکر افزایش می یابد. چاپ استیکر در برابر رطوبت دارای مقاومت بوده و از دسته چاپ های ضد آب محسوب می شود. استحکام و مقاومت چاپ استیکر در برابر عوامل محیطی بسیار بالاست و دارای طول عمر بالایی می باشند. همچنین اگر استیکر دچار آلودگی شود براحتی قابل تمیز کردن است و از دسته مواد قابل شست و شو محسوب می شود. در بین استیکر های مختلف تفاوت قیمتی بسته به نوع های مختلف اختلاف قیمتی وجود دارد که بایستی توجه کنید بنا به استفاده های مختلف و کاربری متفاوت استیکر مناسب با کارتان را سفارش دهید.