قیمت چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

قیمت چاپ پاپ آپ نمایشگاهی یکی از سوالاتی است که مراجعه کنندگان به واحد های چاپی و تبلیغاتی دارند. قیمت پاپ آپ نمایشگاهی هم مانند سایر استندهای نمایشگاهی بوده و قابلیت و کارایی لازم و موثری در خدمات نمایشگاهی دارد.

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی چیست

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی یکی از بزرگترین سازه های نمایشگاهی بوده و قابلیت استفاده در انواع خدمات نمایشگاهی را دارد. قابلیت نصب پاپ آپ آسان بوده و در سریعترین زمان ممکن سازه نصب شده و چاپ تهیه شده برای آن روی سازه نصب می شود.

نحوه نصب پاپ آپ نمایشگاهی

نصب پاپ آپ به سادگی صورت گرفته و با انتقال تجهیزات به مکان دلخواه به راحتی نصب سازه انجام می شود. پاپ آپ های تخت و یا پاپ آپ مقعر دو نوع پر کاربرد چاپ پاپ آپ محسوب می شود که هر یک براحتی نصب چاپ روی سازه انجام می شود. استفاده از نوع چاپ پاپ آپ منحنی و یا تخت هر دو قابلیت استفاده دارد و بسته به سلیقه مشتری بایستی می توان از هر یک به دلخواه استفاده کرد.

چاپ پاپ آپ و ویژگی های آن

چاپ پاپ آپ جز سازه های پرتابل محسوب می شود و براحتی قابلیت جابجایی دارد. امکان چاپ پاپ آپ در طرح ها و رنگ های مختلف و مناسب با طراحی های مختلف بوده امکان استفاده از تصاویر و متون زیبا در اثر چاپی وجود دارد.

متناسب با استند پاپ آپ ساخته شده چاپ تهیه می شود، بنابراین بایستی چاپ بدست آمده دقیق و متناسب با استند باشد و اندک خطایی بین این دو نباشد. نوع چاپ مورد استفاده برای چاپ پاپ آپ بایستی جهت دید از نزدیک مناسب باشد مثلا استفاده از بنر برای پاپ آپ مناسب نیست.

در چاپ پاپ آپ نمایشگاهی بایستی توجه کرد چاپ بایستی متناسب با غرفه های نمایشگاهی و موضوع و برند محصولات و خدمات باشد بنابراین چاپ پاپ آپ نیازمند طراحی مناسب صورت گیرد.

جنس پاپ آپ آلومینیومی بوده و همین امر باعث سبکی سازه شده است که قابلیت تحرک سازه را آسان ساخته است. گروه آذین آمادگی عرضه انواع سازه ها و استندهای نمایشگاهی را دارد.