سایز استند سایز استاندارد استند

سایز استند سایز استاندارد استند سایز استند ایستاده سایزهای استاندارد استند . در بین استندهای نمایشگاهی تفاوت سایز و ابعاد وجود دارد که این تفاوت سایز برای استفاده های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت ابعاد و سایز استندهای نمایشگاهی تفاوت کاربری از این سازه های مرسوم نمایشگاهی را باعث شده است.

سایز استند

سایز استاندارد استند

بین استندهای نمایشگاهی از لحاظ کاربری تفاوت هایی وجود دارد. به عنوان مثال استند پاپ آپ کاربری متفاوتی دارد و استند پاپ آپ از لحاظ سایز بزرگترین استند نمایشگاهی محسوب می شود. یا استندهای دیگری نظیر استند رول آپ تفاوت سایز دارد و چاپ درون استند ها به صورت رول در آمده و در محل مورد استفاده رول باز و بسته می شود. جاکاتالوگی ها و استندهای ایکس و ... از جمله استندهای نمایشگاهی هستند دارای تفاوت در سایز و اندازه می باشند زیرا کاربری و مورد مصرف متفاوتی دارند. با این وجود تفاوت در نوع تنها دلیل تفاوت سایز را تعیین نمی کند. در یک نوع خاص استند نمایشگاهی نیز به دلیل سلایق مختلف می تواند سایز های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

سایزهای استاندارد استند

برخی از استندهای نمایشگاهی بصورت رومیزی مورد استفاده قرار می گیردند که دارای سایز متناسب با ابعاد میز هستند. این نوع از استندها متناسب با فضای کوچک هستند. استند کراس دارای سایز های 200*90 و 150*50 و 160*60 و 170*70 است. در حالی که استند رومیزی دارای سایز 22*40 می باشد. استند خرچنگی و ایکس نیز دارای ابعاد بزرگتری نسبت به استند رومیزی می باشند. میز کانتر نیز از دیگر سازه های مرسوم مورد استفاده در نمایشگاه ها محسوب می شود.

سایز استند ایستاده

استندهای ایستاده دارای تنوع طرح می باشند که گاهی نیاز به چاپ های مخصوص به خود هستند که این چاپ ها در ابعاد سازه انجام می شود.

گروه آذین هنر انواع سازه استند را در تنوع طرح و مدل کاربری در سریعترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز عرضه می نماید.