مقالات

چاپ وینیل و مش

چاپ وینیل و مش

چاپ وینیل و مش . چاپ وینیل نام دیگر چاپ استیکر که همانند چاپ مش برای تبلیغات گسترده بکار می رود. چاپ وینیل و مش جنس پی وی سی داشته و از دسته چاپ های مناسب برای تبلیغات تجاری محسوب می شود. چاپ وینیل و مش بصورت پشت چسبدار بوده و براحتی قابلیت چاپ و نصب وینیل و مش امکان پذیر است. چاپ وینیل و مش می تواند در انواع مختلف بنا به سلیقه مشتری و متناسب با کاربری متفاوت انجام شود.

کوتد لمینت سرد پلات لمینت سرد

کوتد لمینت سرد پلات لمینت سرد

کوتد لمینت سرد ( پلات لمینت سرد ) یکی از انواع چاپ کوتد لمینت ( کتد لمینت ) است که روش لمینت کردن مخصوص به خود را دارد. کوتد لمینت سرد از لحاظ زیبایی برتری نسبت به کوتد لمینت گرم دارد. چاپ کوتد لمینت سرد ظریفتر بوده و از لحاظ قیمتی بالاتر از روش گرم می باشد. در روش کوتد لمینت سرد از گرما برای چاپ کوتد لمینت استفاده نمی شود.

چاپ عکس روی تخته شاسی ارزان

چاپ عکس روی تخته شاسی ارزان

چاپ عکس روی تخته شاسی ارزان . چاپ عکس روی تخته شاسی از جمله خدمات مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر است که با کیفیت بالا و ایجاد رزولیشن بالای چاپی انجام می شود. چاپ عکس روی تخته شاسی ارزان و با کیفیت مناسب امکان پذیر است. جهت چاپ طرح های مختلف روی تخته شاسی می توانید از طرح های مختلف استفاده کنید و یا اینکه طرح را خودتان به مرکز چاپی پیشنهاد کنید. تنوع امکان چاپ روی تخته شاسی از مزایا و امتیازهای ویژه مرکز تبلیغاتی آذین هنر است.

چاپ پلات شبانه روزی تهران

چاپ پلات شبانه روزی تهران

چاپ پلات شبانه روزی تهران چاپ پلات لمینت شبانه روزی تهران . مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر اقدام به چاپ پلات لمینت در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به صورت شبانه روزی می نماید. چاپ پلات شبانه روزی بایستی به صورت با کیفیت انجام شود.

نحوه نصب پاپ آپ

نحوه نصب پاپ آپ

نحوه نصب پاپ آپ نمایشگاهی آموزش نصب پاپ آپ نمایشگاهی . استند پاپ آپ یکی از زیباترین و پر کاربردترین تجهیزات نمایشگاهی است. چاپ پاپ آپ مورد استفاده بر روی آن در انتقال پیام و تبلیغات بسیار مهم و تاثیرگذار است. جهت نصب پاپ آپ نمایشگاهی می توان براحتی نصب را انجام داد و کاری ساده این امر می باشد.

چاپ مش تهران چاپ مش در تهران

چاپ مش تهران چاپ مش در تهران

چاپ مش تهران چاپ مش در تهران . چاپ مش و فرایندهای چاپی مربوط به آن در گروه آذین هنر انجام می شود. چاپ مش با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن و متناسب با نیاز مشتریان انجام می شود. چاپ مش دارای کیفیت چاپی بالا بودن و در فضای داخلی و خارجی قابل استفاده است.

فروش سولیت خام فروش سولیت در تهران

فروش سولیت خام فروش سولیت در تهران

فروش سولیت خام فروش سولیت در تهران . فروش سولیت و چاپ روی سولیت در گروه آذین هنر با کیفیت بالا انجام می شود. کیفیت بالای سولیت باعث شده است که جهت چاپ با کیفیت برای استفاده های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. چاپ سولیت برای چاپ های لارج فرمت بسیار مناسب است.

استند پاپ آپ نمایشگاهی اجاره پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ نمایشگاهی اجاره پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ نمایشگاهی اجاره پاپ آپ نمایشگاهی استند پاپ آپ تخت استند پاپ آپ منحنی . استند پاپ آپ نمایشگاهی یکی از پر کاربردترین سازه های نمایشگاهی است که از نظر ابعادی استند پاپ آپ نمایشگاهی را می توان بزرگترین سازه نمایشگاهی نام برد. استند پاپ آپ نمایشگاهی دارای تنوع طرح بوده که بسته به تقاضای مشتری و شرایط مورد استفاده می تواند متفاوت انتخاب شود.

شرکت چاپ پلات در تهران

شرکت چاپ پلات در تهران

شرکت چاپ پلات در تهران . گروه آذین هنر یکی از معتبر ترین مراکز و شرکت چاپ پلات در تهران محسوب می شود. این مرکز با داشتن دستگاه های پلاتر قوی اقدام به چاپ پلات در اسرع وقت می کند و لمینت را با دقت بالا توسط دستگاه های لمینیتور انجام می دهد.

چاپ بک لایت در تهران

چاپ بک لایت در تهران

چاپ بک لایت در تهران . چاپ بک لایت در مرکز تبلیغاتی آذین هنر با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن انجام می شود. برای چاپ بک لایت در تهران مراکز متعددی در تهران وجود دارند که همه دارای عرضه بک لایت و چاپ بک لایت مناسب نیستند. برای چاپ بک لایت مناسب به مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر مراجعه کنید.

دستگاه چاپ روی فوم برد

دستگاه چاپ روی فوم برد

دستگاه چاپ روی فوم برد با امکانات چاپ فوم برد در ابعاد مختلف مناسب است. دستگاه چاپ روی فوم برد امکانی مناسب برای درج تصاویر متنوع و با کیفیت و درجه زیبایی بالا بر روی فوم برد است. درج تصاویر بخصوص تصاویر زیبا به وسیله دستگاه چاپ روی فوم برد بسیار زیبا و کاربردی و در دکوراسیون محیط مناسب است.

چاپ مش چیست

چاپ مش چیست

چاپ مش چیست . مش ابزاری تبلیغاتی است که کاربردی همانند استیکر دارد. چاپ مش چیست و چاپ استیکر از موارد تبلیغاتی جمعی به حساب می آید. چاپ مش برای مکان های خاصی بکار می رود که نیاز به حفظ نور محیط دارد زیرا که چاپ مش سوراخدار بوده که این امر باعث عبور نور و حفظ روشنایی محیط می شود.

قیمت چاپ سولیت قیمت چاپ سولید

قیمت چاپ سولیت قیمت چاپ سولید

قیمت چاپ سولیت قیمت چاپ سولید . چاپ سولیت از دسته چاپ های مقرون به صرفه است. قیمت چاپ سولیت در مقایسه با کیفیت بالای چاپی سولیت ناچیز است. چاپ روی سولیت برای چاپ رول آپ بسیار کاربرد دارد و از دسته چاپ های مرسوم برای موارد کیفیت بالا است.

مرکز فروش تخته شاسی عکس در تهران

مرکز فروش تخته شاسی عکس در تهران

مرکز فروش تخته شاسی عکس در تهران . مرکز تبلیغاتی آذین هنر یکی از معتبرترین مرکز فروش تخته شاسی عکس در تهران محسوب می شود که انواع تخته شاسی با کیفیت بالا را در ابعاد دلخواه و سریعترین زمان دلخواه تامین کرده و قابلیت درج و نقش تصاویر زیبا بر روی تخته شاسی را دارد.

مرکز فروش فوم برد در تهران

مرکز فروش فوم برد در تهران

مرکز فروش فوم برد در تهران . گروه آذین یکی از معتبرترین مراکز فروش فوم برد در تهران محسوب می شود. عرضه انواع فوم برد با کیفیت بالا از امتیازها و قابلیت های مرکز فروش فوم برد آذین هنر محسوب می شود. یکی از قابلیت های این مرکز امکان چاپ فوم برد است که قابلیت درج نقش ها و رنگ های مختلف و زیبا بر روی فوم برد امتیاز بزرگی است که گروه آذین هنر دارد.

طراحی و چاپ استیکر

طراحی و چاپ استیکر

طراحی و چاپ استیکر چاپ و نصب استیکر در گروه آذین هنر در بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. با توجه به این که داشتن تجهیزات مناسب برای چاپ و نصب استیکر لازم است و داشتن طراحی و چاپ استیکر نیاز به طراحان حرفه ای دارد. پیشنهاد می کنیم برای طراحی و چاپ استیکر به گروه آذین هنر مراجعه کنید.

چاپ روی سولیت

چاپ روی سولیت

چاپ روی سولیت کیفیت بالایی داشته و حتی در مقایسه با چاپ استیکر می توان گفت چاپ روی سولیت دارای کیفیت بالاتری است. کیفیت چاپ روی سولیت باعث شده کیفیتی در حد عکس داشته باشد. چاپ روی سولیت امکان درج رنگ های متنوع و زیبا و با درجه کیفیت بالا را می دهد.

قیمت چاپ کوتد لمینت قیمت چاپ کوتد لمینیت

قیمت چاپ کوتد لمینت قیمت چاپ کوتد لمینیت

قیمت چاپ کوتد لمینت قیمت چاپ کوتد لمینیت قیمت چاپ روی کاغذ کوتد . چاپ کوتد لمینت از دسته چاپ های عرض محسوب می شود که با دستگاه پلاتر چاپ در عرض های مختلف و متناسب با تقاضای مشتریان انجام می شود. نام دیگر کوتد لمینت همان پلات لمینت است که در آن چاپی برای دید از نزدیک ایجاد می شود.

چاپ روی پلکسی قیمت چاپ پلکسی تفاوت پلکسی و فلکسی

چاپ روی پلکسی قیمت چاپ پلکسی تفاوت پلکسی و فلکسی

چاپ روی پلکسی قیمت چاپ پلکسی تفاوت پلکسی و فلکسی . چاپ روی پلکسی دارای شفافیت بالایی است که باث می شود از چاپ روی پلکسی حتی بجای شیشه استفاده کرد. پلکسی دارای وزن کم بوده و براحتی قابلیت حمل و نقل دارد.

چاپ و نصب استیکر چاپ و نصب مش

چاپ و نصب استیکر چاپ و نصب مش

چاپ و نصب استیکر چاپ و نصب مش قیمت چاپ و نصب استیکر قیمت چاپ و نصب مش . مش و استیکر از دسته چاپ های مرسوم و پر طرفدار محسوب می شوند که بایستی چاپ و نصب استیکر و چاپ و نصب مش بخوبی انجام شود تا اثربخشی در تبلیغات را بخوبی داشته باشد و بخوبی بتواند در جذب مخاطبان موثر باشد.

قیمت چاپ رول آپ قیمت استند رول آپ

قیمت چاپ رول آپ قیمت استند رول آپ

قیمت چاپ رول آپ قیمت استند رول آپ همواره از مسایلی است که مشتریان دارند. چاپ رول آپ دارای فاکتورهای متعددی است که هر یک در تعیین نهایی قیمت چاپ رول آپ بسیار موثر هستند. متقاضیان قبل از چاپ بایستی شرایط چاپ رول آپ را به واحد چاپی بدهند تا واحد چاپی بر اساس آن اقدام به تعیین قیمت چاپ رول آپ نماید.

چاپ استیکر مات قیمت چاپ استیکر مات

چاپ استیکر مات قیمت چاپ استیکر مات

چاپ استیکر مات قیمت چاپ استیکر مات . چاپ استیکر مات برای مکان هایی که نیاز به عدم رفلکس نور است بسیار مناسب است. چاپ استیکر مات نور را منعکس نمی کند. در حالی که چاپ استیکر براق نیز نوع دیگری از استیکرها است که بر حسب نیاز مشتری مورد سفارش قرار می گیرد.

چاپگران

چاپگران

چاپگران . کیفیت چاپگران و چاپگر مورد استفاده یکی از مسایلی است که بایستی به آن در مراجعه به مراکز چاپی توجه نمود. انواع چاپگر و پرینتر در مراکز چاپی مورد استفاده می شود که هر یک مورد استفاده و کیفیت متفاوت را دارد.

سایز استند سایز استاندارد استند

سایز استند سایز استاندارد استند

سایز استند سایز استاندارد استند سایز استند ایستاده سایزهای استاندارد استند . در بین استندهای نمایشگاهی تفاوت سایز و ابعاد وجود دارد که این تفاوت سایز برای استفاده های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت ابعاد و سایز استندهای نمایشگاهی تفاوت کاربری از این سازه های مرسوم نمایشگاهی را باعث شده است.

چاپ مش قیمت چاپ مش و استیکر

چاپ مش قیمت چاپ مش و استیکر

چاپ مش قیمت چاپ مش و استیکر قیمت چاپ روی مش . چاپ مش و استیکر از دسته چاپ های مرسوم برای عبور و مرور و قرارگیری در محل های پر رفت و آمد محسوب می شود. قیمت چاپ مش و استیکر از دسته چاپ های ارزان محسوب می شود.

چاپ استند فوری

چاپ استند فوری

چاپ استند فوری چاپ استند ارزان . چاپ استند فوری برای انواع استندهای نمایشگاهی در گروه آذین هنر در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. چاپ برای استندهای مختلف بایستی متناسب با نوع استند و براساس شرایط استفاده گوناگون انجام گیرد.

خرید تابلو بک لایت

خرید تابلو بک لایت

خرید تابلو بک لایت . گروه آذین هنر اقدام به فروش انواع تابلو بک لایت در انواع سایز و با بالاترین کیفیت ممکن می کند. با خرید تابلو بک لایت می توانید به بهترین نحو به زیبا سازی محیط بپردازید.

مرکز فروش تابلوهای بک لایت

مرکز فروش تابلوهای بک لایت

مرکز فروش تابلوهای بک لایت . گروه آذین هنر قابلیت فروش انواع تابلوهای بک لایت را دارد و اقدام به چاپ بک لایت در انواع طرح و متناسب با نیاز مشتریان می نماید.

کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت

کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت

کوتد لمینت قیمت کوتد لمینت چاپ کتد لمینت قیمت چاپ لمینت پلات و لمینت قیمت لمینت عکس قیمت لمینت کاغذ دستگاه چاپ لمینت . کوتد لمینت یا همان پلات لمینت از چاپ های مناسب برای فضای داخلی است که به صورت مناسب برای فعالیت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

استیکر لمینت چاپ استیکر لمینت

استیکر لمینت چاپ استیکر لمینت

استیکر لمینت چاپ استیکر لمینت . چاپ استیکر دارای ظرافت خاصی است و اگر با لمینت همراه شود زیبایی و اثر بخشی بیشتری در مخاطب ایجاد می کند. چاپ استیکر نیازمند دقت و رعایت اصول چاپی است تا هم اثر چاپی زیبا باشد و هم اثر بخشی در مخاطب را ایجاد کند.

سازه پاپ آپ سایز پاپ آپ

سازه پاپ آپ سایز پاپ آپ

سازه پاپ آپ سایز پاپ آپ . سازه پاپ آپ نوعی از سازه های نمایشگاهی است که بوسیله چاپ پاپ آپ پیام تبلیغاتی در چارچوبی مناسب برای عرضه استفاده می شود. سایز پاپ آپ به نحوی است که سازه پاپ آپ را می توان بزرگترین سازه نمایشگاهی از لحاظ ابعاد در نظر گرفت.

رول آپ رومیزی

رول آپ رومیزی

رول آپ رومیزی یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی جهت نمایش و عرضه تبلیغاتی در سطوح اداری و غیر اداری است. با رول آپ رومیزی بصورت مناسب و در خور و در کمترین فضای ممکن به عرضه پیام تبلیغاتی می توان پرداخت.

قیمت چاپ استیکر قیمت چاپ وینیل

قیمت چاپ استیکر قیمت چاپ وینیل

قیمت چاپ استیکر قیمت چاپ وینیل از دسته چاپ های ارزان جهت امور تبلیغاتی است که می توان بخوبی کارهای چاپی و تبلیغاتی را با آن انجام داد

دستگاه پلاتر چیست

دستگاه پلاتر چیست

دستگاه پلاتر چیست دستگاه چاپ پلات . دستگاه پلاتر ، دستگاه چاپ پلات است که می توان با آن پلات لمینت با کیفیت بالا را با تنوع طرح و رنگ چاپ نمود. ویژگی دستگاه پلاتر قابلیت چاپ تصاویر با عرض زیاد است که دیگر تجهیزات چاپی این قابلیت را ندارند.

دستگاه چاپ دیجیتال روی پارچه دستگاه چاپ دیجیتال صنعتی

دستگاه چاپ دیجیتال روی پارچه دستگاه چاپ دیجیتال صنعتی

دستگاه چاپ دیجیتال روی پارچه دستگاه چاپ دیجیتال صنعتی . دستگاه چاپ دیجیتال امکان چاپ روی پارچه را فراهم آورده است. دستگاه چاپ دیجیتال صنعتی با امکانات خاص خود امکان چاپ دقیق با رزولیشن بالا را فراهم آورده است.

چاپ روی کاغذ گلاسه قیمت چاپ روی کاغذ گلاسه

چاپ روی کاغذ گلاسه قیمت چاپ روی کاغذ گلاسه

چاپ روی کاغذ گلاسه قیمت چاپ روی کاغذ گلاسه قیمت چاپ کاغذ گلاسه . چاپ گلاسه یکی از مناسب ترین روشها برای چاپی زیبا و درجه جذابیت بالا است. چاپ روی کاغذ گلاسه نیاز به توجه به نکات خاص خود دارد.

چاپ بنر رول آپ

چاپ بنر رول آپ

چاپ بنر رول آپ . رول آپ یکی از مناسب ترین و زیباترین تجهیزات نمایشگاهی است که برای نمایش یک پیام تبلیغاتی از بهترین روشهای تبلیغاتی است. بنر چاپ شده برای رول آپ بایستی به خوبی و با هدف تاثیرگذاری موثر در مخاطب ایجاد شده و برای چاپ بایستی تمامی اصول چاپی را رعایت کرد.

چاپ پلات ارزان چاپ پلات قیمت

چاپ پلات ارزان چاپ پلات قیمت

چاپ پلات ارزان چاپ پلات قیمت . چاپ پلات ارزان و با قیمت مناسب در آذین هنر در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. چاپ پلات قیمت مناسب باید داشته باشد و در کنار آن بایستی دارای کیفیت و طرح مناسب نیز باشد.

چاپ تراکت تبلیغاتی در تهران چاپ تراکت تبلیغاتی فوری چاپ تراکت تبلیغاتی رنگی

چاپ تراکت تبلیغاتی در تهران چاپ تراکت تبلیغاتی فوری چاپ تراکت تبلیغاتی رنگی

چاپ تراکت تبلیغاتی در تهران چاپ تراکت تبلیغاتی فوری چاپ تراکت تبلیغاتی رنگی . تراکت ابزاری تبلیغاتی است که به شکل گسترده در بین مخاطبان توزیع می شود. تراکت هم توزیع آسان داشته و هم اثر بخشی بالا در تبلیغات بخصوص با قابلیت توزیع در بین عامه مردم دارد.

چاپ استیکر روی خودرو چاپ روی بدنه خودرو استیکر روی بدنه خودرو

چاپ استیکر روی خودرو چاپ روی بدنه خودرو استیکر روی بدنه خودرو

چاپ استیکر روی خودرو چاپ روی بدنه خودرو استیکر روی بدنه خودرو . چاپ استیکر همواره یکی از راه های مناسب برای تبلیغات پر بازدید و در معرض دید همگان است. خودرو به سبب اینکه در حرکت است و می تواند مخاطبان بسیاری را جذب کند به همین سبب چاپ استیکر روی خودرو بسیار مناسب است.

طراحی و چاپ پوستر تعرفه طراحی و چاپ پوستر قیمت طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر تعرفه طراحی و چاپ پوستر قیمت طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر تعرفه طراحی و چاپ پوستر قیمت طراحی و چاپ پوستر . پوستر همواره به عنوان یک ابزار تبلیغاتی هنری برای امور مختلف است. طراحی و چاپ پوستر امری حساس و بایستی متناسب با مخاطبان و رعایت اصول تبلیغاتی هنری انجام شود.

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت قیمت دستگاه چاپ پلات

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت قیمت دستگاه چاپ پلات

قیمت دستگاه چاپ پلات و لمینت قیمت دستگاه چاپ پلات . در چاپ پلات لمینت دو دستگاه بکار می رود. جهت چاپ پلات از دستگاه پلاتر استفاده می شود و جهت لمینت از لمینیتور استفاده می شود. دستگاه چاپ پلات لمینت با ایجاد چاپی با کیفیت باید همراه باشد.

خرید سازه پاپ آپ تولید پاپ آپ نمایشگاهی

خرید سازه پاپ آپ تولید پاپ آپ نمایشگاهی

خرید سازه پاپ آپ تولید پاپ آپ نمایشگاهی . خرید سازه پاپ آپ برای برگزاری همایش ها، کنفرانس ها و نمایشگاه ها بسیار مناسب است. تولید پاپ آپ نمایشگاهی بسته به تقاضای مشتریان و متناسب با نیاز مشتریان است.

چاپ استیکر روی شیشه چاپ استیکر شیشه ای فروش استیکر شیشه

چاپ استیکر روی شیشه چاپ استیکر شیشه ای فروش استیکر شیشه

چاپ استیکر روی شیشه چاپ استیکر شیشه ای . چاپ استیکر روی شیشه جهت جلب نظر مخاطبان بسیار مناسب است. چاپ استیکر شیشه ای از آنجایی که در محل های پر بازدید محسوب می شود بسیار مناسب و باعث جلب نظر مشتریان می شود.

چاپ تراکت گلاسه ارزان چاپ تراکت گلاسه فوری چاپ تراکت گلاسه تهران

چاپ تراکت گلاسه ارزان چاپ تراکت گلاسه فوری چاپ تراکت گلاسه تهران

چاپ تراکت گلاسه ارزان چاپ تراکت گلاسه فوری چاپ تراکت گلاسه تهران . چاپ تراکت گلاسه یکی از روشهای مناسب برای درج پیام تبلیغاتی در قالب تراکت جهت توزیع گسترده در بین مخاطبان است. جنس گلاسه برای تراکت هم رزولیشن بالاتر و هم زیبایی بیشتری را برای اثر چاپی فراهم می نماید.

طراحی و چاپ پاپ آپ اصول چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

طراحی و چاپ پاپ آپ اصول چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

طراحی و چاپ پاپ آپ در گروه آذین هنر در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن صورت می گیرد. طراحی و چاپ پاپ آپ با آخرین متد روز و با بالاترین کیفیت و متناسب با کاربری های مختلف انجام می شود.

چاپ استیکر روی ماشین

چاپ استیکر روی ماشین

چاپ استیکر روی ماشین یکی از انواع روشهای تبلیغاتی است. چاپ استیکر روی ماشین بخصوص ماشن های حمل و پخش نظیر وانت ها و ماشین های یخچال دار از جمله کاربردهای چاپ استیکر روی ماشین است.

چاپ پوستر تبلیغاتی چیست

چاپ پوستر تبلیغاتی چیست

چاپ پوستر تبلیغاتی چیست . چاپ پوستر از جمله روشهای تبلیغاتی است که بخوبی با آن پیام تبلیغاتی به مخاطبان انتقال می یابد. چاپ پوستر تبلیغاتی از روشهای مقرون به صرفه تبلیغاتی است.

چاپ استیکر شیشه ای چیست

چاپ استیکر شیشه ای چیست

چاپ استیکر شیشه ای یکی از انواع چاپ استیکر است که مناسب برای چسباندن بر روی شیشه است. در ورودی های فروشگاه ها و مغازه ها و مکان های پر مرور استفاده از استیکر شیشه ای توصیه می شود.

چاپ پاپ آپ استوانه ای

چاپ پاپ آپ استوانه ای

چاپ پاپ آپ استوانه ای یکی از انواع پاپ آپ های نمایشگاهی است که این نوع سازه دارای شکل استوانه ای است. این نوع پاپ آپ قابلیت نصب انواع چاپ را بر روی خود دارد. پاپ آپ استوانه ای کاربرد فراوان در ساخت فضاهای نمایشگاهی

چاپ گلاسه و مزایای آن

چاپ گلاسه و مزایای آن

چاپ گلاسه سطحی صاف و براق ایجاد می کند که نمایش هر چه بهتر متون و تصاویر کمک فراوان می کند. چاپ گلاسه بر روی کاغذ گلاسه زیبایی بیشتر نسبت به .

انواع چاپ پوستر

انواع چاپ پوستر

از مقوله های مهم در چاپ پوستر، چاپ متناسب با مخاطبان است. از این رو انواع چاپ پوستر مطرح می شود. .

چاپ پوستر چیست

چاپ پوستر چیست

با چاپ پوستر اثری ماندگار برای مخاطبان ایجاد می شود که اثری ماندنی و تاثیرگزار روی مخاطبان می گزارد.

چاپ پلات لمینت یا چاپ بنر؟

چاپ پلات لمینت یا چاپ بنر؟

چاپ پلات لمینت یا چاپ بنر هر یک ویژگی هایی هستند که کاربری متفاوت را برای ...

پلات چیست؟

پلات چیست؟

پلات یکی از روشهای چاپی است که امکان چاپ پلات در عرض بالا وجود دارد.

چاپ پلات لمینت

چاپ پلات لمینت

پلات لمینت در فضای داخلی استفاده فراوان دارد. چاپ پلات از دسته چاپ های عریض محسوب می شود.

ویژگی های چاپ تراکت تبلیغاتی

ویژگی های چاپ تراکت تبلیغاتی

چاپ تراکت تبلیغاتی روشی مناسب جهت تبلیغات در سطح گسترده و به طور وسیع است.

چاپ و کاربرد تراکت تبلیغاتی

چاپ و کاربرد تراکت تبلیغاتی

چاپ تراکت تبلیغاتی به عنوان ابزاری مناسب و ارزان برای تبلیغات بسیار مناسب است.

 (021)۸۸۵۲۰۷۹۳,۸۸۵۲۴۳۶۸