چاپ رول آپ نمایشگاهی چیست چاپ استند رول آپ گردان

چاپ رول آپ ، چاپ رول آپ نمایشگاهی ، چاپ استند رول آپ ، قیمت چاپ رول آپ ، چاپ بنر رول آپ ، قیمت استند رول آپ ، رول آپ نمایشگاهی ، قیمت رول آپ گردان ، سایز رول آپ ، رول آپ چیست . چاپ رول آپ یکی از شیک ترین و مناسب ترین سازه های نمایشگاهی رول آپ است. رول آپ پایه آلومینیومی داشته و کار چاپی روی آن بصورت لوله قابل جمع شدن است. چاپ رول آپ بسیار زیبا و چشم نواز بوده و جلب توجه مخاطبان را در پی دارد. آلومینیومی بودن رول آپ سبکی آنرا در پی داشته که حمل نقل آسان آنرا در پی دارد. رول آپ در نمایشگاهها به خوبی در غرفه آرایی کمک می کند. چاپ رول آپ محدودیتی نداشته، با تمامی ابعاد قابل چاپ بوده و طرح ها با تصاویر زیبا را می توان در آن درج نمود.

چاپ رول آپ

چاپ رول آپ نمایشگاهی

چاپ رول آپ قابل جمع شدن و رول شدن است که این امر امکان جمع شدن چاپ را فراهم کرده و بواسطه ی آلومینیومی بودن پایه سبکی رول آپ بدست می آید که جابجایی سازه را آسان کرده است. چاپ رول آپ از روشهای موثر و ارزان در تبلیغات محیطی محسوب می شود. استند رول آپ به دلیل سبکی و کم جا بودن دارای سهولت جابجایی بوده که چاپ رول آپ به صورت رول درآمده و جمع و باز شدن چاپ به آسانی صورت گرفته و با یک کیف کوچک جابجایی آسان دارد. چاپ رول آپ هم برای فضای های داخلی و هم برای فضاهای خارجی قابل استفاده است. در عین حال که استند رول آپ دارای مزایای فوق است مقاوم نیز بوده و در برابر عوامل محیطی مقاومت دارد. از دیگر مزایای چاپ رول آپ می توان به قیمت مناسب استند رول آپ اشاره کرد. برای طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی می توان از چاپ رول آپ استفاده کرد. در استند های رول آپ تفاوت هایی وجود دارد که این امر در قیمت نهایی استند رول آپ تاثیرگذار است. به عنوان مثال یک طرفه بودن و یا دو طرفه بودن چاپ رول آپ و یا استند ثابت و گردان رول آپ در تعیین قیمت نهایی چاپ رول آپ تاثیر فراوان دارد.

چاپ رول آپ چیست و انواع آن

چاپ رول آپ متناسب با نیاز و سلیقه مشتری است و می تواند در انواع رول آپ یک طرفه و دو طرفه و یا از نوع ثابت و گردان صورت گیرد. چاپ رول آپ برای محیط های مختلف متناسب با سفارش مشتری متنوع است. البته در متریال مورد مصرف برای چاپ هم تفاوت هایی وجود دارد که می تواند پلات لمینت، پارچه و ... باشد که همه ی موارد فوق متناسب با نیاز مشتری و سلیقه ای صورت می گیرد. استند رول اپ را می توان یکی از محبوب ترین و مناسب ترین استند های نمایشگاهی برشمرد. چاپ رول آپ را می توان در مکان های عمومی و نمایشگاهی نظیر نمایشگاه ها، مراکز خرید، بانک ها و سایر مکان های شلوغ و پر رفت و آمد نصب و راه اندازی نمود. چاپ رول آپ به سبب زیبایی خاصی که دارد در جلب توجه مخاطبان بسیار موثر و کاربردی است.

چاپ رول آپ گردان

استند رول آپ را می توان به دو صورت رول آپ ثابت و گردان بسته به استفاده های مختلف مورد استفاده قرار داد. در رول آپ گردان از موتوری برای چرخاندن و ایجاد چرخش 360 درجه را دارد. در نوع رول آپ گردان، استند قابلیت چرخش داشته و با گردش 360 درجه تمامی اطراف خود را تحت پوشش و انتقال پیام قرار می دهد. با این وجود رول آپ دارای تنوع طرح بوده و می تواند به صورت یک طرفه و دوطرفه و یا استند رول آپ رومیزی، پایه پهن، عریض و... باشد.

استند رول آپ و کاربرد آن

چاپ رول آپ در برگزاری همایش ها و کنفرانس ها بسیار اثر بخش بوده و در مراسم مختلف می تواند در انتقال پیام بسیار موثر باشد. با رول آپ می توان بخوبی به آذین بندی نمایشگاه ها پرداخت و به واسطه ی حجم کمی که از محیط می گیرد بسیار برای مکان های عمومی و نمایشگاهی مناسب است. از مزیت های استند رول آپ سبکی و سهولت جابجایی این سازه تبلیغاتی است که باعث می شود براحتی تصویر تبلیغاتی را در معرض دید مخاطبان قرار داد. کوتاهی زمان نصب و جمع آوری استند رول آپ مزیتی است که سایر سازه های نمایشگاهی از این مزیت برخوردار نیستند. براحتی می توان چاپ رول آپ را در کیف مخصوص آن جمع کرد و اقدام به جابجایی آن کرد.

چاپ رول آپ یکی از ارزان ترین و مناسب ترین روشهای تبلیغاتی محسوب می شود که به خوبی در آذین بندی اماکن مختلف قابل استفاده است. یکی از مزیت های مهم در چاپ رول آپ قابلیت تعویض چاپ رول آپ است، بنابراین استند رول آپ قابلیت استفاده در چندین دفعه و برای موارد گوناگون است که این امر آن را از لحاظ اقتصادی برای امور تبلیغاتی بسیار مناسب ساخته است. اگر چاپ رول آپ دچار مشکل شد براحتی می توان آن را جدا کرد و دوباره عملیات چاپ با کیفیت را انجام داد و اقدام به کار تبلیغاتی کرد. شما می توانید با چاپ رول آپ و قرار دادن ان در مکان های پر رفت و امد به خوبی پیام های مختلف را انتقال دهید. داشتن جذابیت چاپ رول اپ و رعایت اصول تبلیغاتی در چاپ رول اپ می تواند در اثر بخشی در مخاطبان بسیار موثر باشد. انتخاب طرح و متریال مناسب برای چاپ رول آپ می تواند در رسیدن به کیفیت چاپی بسیار موثر باشد. استفاده از چاپ سولیت هم می تواند در کیفیت بالای چاپ رول آپ تاثیر فراوان داشته باشد. سولیت ضد آب بوده و دارای کیفیت و مقاومت بالایی است.

مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر با استفاده از متریال با کیفیت و تجهیزات مناسب چاپی انواع استند رول آپ با کیفیت بالا و خدمات چاپ رول آپ در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را عرضه می کند.