چاپ فلکسی ارزان، فوری و آنلاین در تهران

چاپ فلکسی و چاپ بنر هر دو سازه های تبلیغاتی جهت تبلیغات محیطی محسوب می شوند. چاپ فلکسی ارزان و بنر ارزان را از آذین هنر بخواهید. بنر در دو نوع بنر کره ای و بنر چینی و چاپ فلکسی نیز در دو نوع چاپ فلکسی کره ای و چینی در بازار موجود است. چاپ بنر و فلکسی نیازمند خلاقیت طراحی و تجربه کافی است. چاپ فلکسی در تابلوهای سر در مغازه ها، مراکز خرید، تابلوهای عابر پیاده، برخی از بیلبوردها و... بکار می رود. نکته مهم در چاپ فلکس این است که در فلکسی از لامپ مهتابی استفاده می شود در حالی که در بنر جهت روشنایی نیازمند تابش نور از جلو می باشد. چاپ فلکسی را نمی توان پرتابل و قابل حمل ساخت ولی دیگر ابزار تبلیغاتی همچون بنر و پوستر این قابلیت را دارند و این یکی از محدودیتهای چاپ فلکسی در مقابل دیگر ابزار تبلیغاتی نظیر بنر است. دقت شود که چاپ بنر و فلکسی و استفاده از آن برای دید از دور مناسب تر است. لذا فلکسی برای فضای خارجی استفاده می شود.

چاپ فلکسی چیست؟ چاپ فلکسی و بنر برای تبلیغات در فضای خارجی ابزار مناسبی محسوب می شوند. فلکسی نیازمند تابلو فلکسی بوده و اثر چاپی درون تابلو قرار می یگرد. این در حالی است که بنر بدون نیاز به تابلو در هر مکانی قابل نصب است. در مقایسه چاپ بنر و پوستر، بنر دارای مقاومت بهتری نسبت به عوامل محیطی نظیر باد، آب، سایش و... نسبت به پوستر می باشد. چاپ فلکسی چینی 18 اُنس و چاپ فلکسی كُره ای 20 اُنس می باشند. بنر چینی و بنر کره ای گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده اُنس می باشند.

تنها ساخت کره یا چینی بودن بنر یا فلکسی مهم نیست بلکه باید دستگاه چاپ فلکسی یا چاپ بنر نیز مناسب عملیات چاپی باشد تا کیفیت چاپ مناسب به دست آید. البته علاوه بر کیفیت چاپ، طراحی بنر یا چاپ فلکسی نیز باید به نحو احسن صورت گیرد تا بخوبی جلب نظر کند و اثر مطلوب بر بیننده بگذارد و باعث جلب بیشتر مشتری شود. قیمت فلکسی و بنر بسته به ابعاد چاپی و خدمات انجام شده روی آن انجام می شود. ولی در مورد فلکس، هزینه ها و قیمت تابلو فلکسی هم بایستی انجام شود.

چاپ فلکسی و بنر ارزان و تفاوت های آن ها

از انواع بنر می توان بنر وینیل، لمپوست بنر اشاره کرد و فلکسی چینی و فلکسی کره ای از انواع فلکسی محسوب می شود. تفاوت این جنس ها علاوه بر تفاوت کیفیتی که دارند بر قیمت نهایی تاثیر دارد. معمولا جنس های کره ای قیمت بالاتری دارند.

تابلو فلکس و چاپ فلکسی چیست؟

محفظه ی قرار گیری چاپ فلکسی، تابلو فلکس نام دارد که بایستی متناسب با ابعاد چاپ باشد. این محفظه دارای سیستم روشنایی بوده که آن را برای دید در شب بسیار مناسب می سازد.

چاپ بنر و فلکسی ارزان در آذین هنر

چاپ بنر ارزان و خدمات چاپ فلکسی با قیمت مناسب را از واحدی معتبر بخواهید. بنر وینیل جزء بنرهای مقاوم و با دوام محسوب می شود که دارای عمر حداقل تا یک سال است.این بنر به صورت شبکه شبکه می باشد واین امر آن را مناسب جهت مکانها با وزش باد و باران و... مناسب می سازد از این رو این بنر برای مناطق شمالی ایران مناسب تر است. این بنرها را با قیمت مناسب در آذین هنر بخواهید.

چاپ فلکسی ارزان تهران و خدمات لمپوست بنر را از ما بخواهید

چاپ فلکسی در تهران و انواع لمپوست بنر در گروه آذین هنر صورت می گیرد. چاپ فلکسی فیس با کیفیت بالا در این مرکز چاپی انجام می شود. لمپوست بنر جزء بنرهای جدید محسوب می شود که از میله های مستطیلی درابعاد یک متر در سه متر تشکیل شده است.

چاپ بنر فلکسی نیازمند تجهیزات دقیق است. دستگاه های چاپی با کیفیت مختلف وجو دارند که کیفیت متفاوتی دارند، شما باید واحدی را انتخاب کنید که دستگاه های با کیفیت تر استفاده کند.

هد بخشی از دستگاه چاپ فلکسی و بنر است که دارای نازل هایی می باشد که جوهر از این نازل ها خارج می شود. براساس کوچکی و بزرگی نازلها کیفیت چاپ خروجی متفاوت است بطوریکه انواع 80 ، 42 ، 20، 14، 3.5 پیکولیتر نازلها جهت چاپ استفاده می شود. دستگاه چاپ با 8 هد کیفیت منحصر بفرد چاپ را بدست می دهد.

اگر به دنبال چاپ فلکسی و چاپ بنر تهران با کیفیت و قیمت مناسب هستید، می توانید آذین هنر را انتخاب کنید. خدمات چاپ بنر فوری و چاپ بنر تبلیغاتی و ساخت و چاپ انواع فلکسی در این واحد چاپی با کیفیت بالا انجام می شود.