میز کانتر قیمت میز کانتری میز کانتر نمایشگاهی میز کانتر اداری

میز کانتر قیمت میز کانتری میز کانتر نمایشگاهی میز کانتر اداری

میز کانتر

میز کانتر جهت امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. میز کانتر دارای تنوع طرح و مدل بوده که قابیلت استفاده گسترده در نمایشگاه ها را دارد. میز کانتر قابلیت نصب انواع چاپ ها در تنوع رنگ و طرح را دارد که از این مسئله برای تبلیغات و انتشار پیام می توان بخوبی استفاده کرد. میز کانتر سبک است و براحتی می توان ان را جابجا کرد که این مورد از مزایای این سازه نمایشگاهی محسوب می شود.

میز کانتر

قیمت میز کانتری

قیمت میز کانتری پایین بوده و سازه ای بصرفه جهت آذین بندی مکان های اداری و عمومی و نمایشگاهی محسوب می شود. چاپ میز کانتر قابل تعویض بوده که این امر میز کانتر را برای امور نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی بسیار مناسب ساخته است.

میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی قابلیت اذین بندی نمایشگاه ها به بهترین نحو را دارد. این سازه به سبب ابعاد مناسبی که دارد بخوبی در فضای مناسب قرار گرفته و فضای داخلی را به خوبی منظم برای بازدید کنندگان می کند.میز کانتر دارای تنوع طرح بوده که قابلیت انتخاب را برای مشتری فراهم می کند.

میز کانتر اداری

میز کانتر بخوبی قابلیت استفاده در فضای اداری را دارد. این سازه هم فضای داخلی را آذین بندی می کند و هم به محیط اداری و رسمی نظم و زیبایی می بخشد. در فضای اداری میز کانتر برای مراجعه کنندگان بسیار مناسب است و می توان با آن بخوبی از مراجعه کنندگان استقبال کرد.

انواع میز کانتر

میز کانتر سوئیسی یا تاجدار، میز کانتر مگنتی و ریلی و ساعتی و .. را می توان از انواع میز کانترها نام برد که هر یک کاربرد خاص و مورد استفاده خاص خود را دارد. میز کانتر را براساس کاربرد و مورد مصرف تان سفارش دهید

یکی از ارکان مهم غرفه های نمایشگاهی میز کانتر است. قابل حمل بودن میز کانتر و قابلیت نصب چاپ روی آن از ویژگی های میز کانتر محسوب می شود. برای استعلام قیمت هم می توانید از طریق لینک تلگرام و یا تماس با ما اقدام نمایید