تخته شاسی و فوم برد تخته شاسی چاپ تخته شاسی طراحی تخته شای نقاشی تولید تخته شاسی خام

تخته شاسی و فوم برد تخته شاسی چاپ تخته شاسی خام تخته شاسی طراحی تخته شای نقاشی تولید تخته شاسی تخته شاسی a3 قیمت تخته شاسی a4قیمت تخته شاسی طراحی قیمت تخته شاسی خام . تخته شاسی با قابلیت درج تصاویر می تواند در تبلیغات به شکل گسترده مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت نصب تصویر و سایر روشهای چاپی بر روی تخته شاسی قابلیت استفاده گسترده را برای استفاده کنندگان را فراهم می کند.

تخته شاسی و فوم برد

تخته شاسی خام دارای جنس های مختلفی همچون فیبر و ... است که دارای کیفیت بالایی است و می توان با آن تصویر چاپی را بخوبی در معرض دید مخاطبان قرار داد. تخته شاسی خام را می توان به ابعاد دلخواه رساند و برش آن بسادگی و با ابزار برش مناسب انجام می شود. تخته شاسی خام در ابعاد و متراژ بالا قابل عرضه است. تخته شاسی و فوم برد هر دو ابزار تبلیغاتی مناسبی هستند که هم برای تبلیغات و هم برای درج و نصب تصاویر زیبا متناسب با کاربری مختلف قابل استفاده است. تخته شاسی و فوم برد هر دو ویژگی مشابه ای دارند که سبکی و قابلیت جابجایی آسان را می توان نام برد. چاپ عکس روی تخته شاسی و فوم برد ویژگی منحصر به فردی است که استفاده از هر دو را در آذین بندی محیط های مختلف بسیار مناسب ساخته است.

تخته شاسی طراحی

از قابلیت بارز تخته شاسی امکان طراحی و قابلیت استفاده برای طراحی از تخته شاسی است. ابعاد تخته شاسی طراحی در حدی است که طراح بتواند براحتی طراحی را روی آن انجام دهد و سبک وزن و قابل حمل بودن از دیگر قابلیت های تخته شاسی طراحی است.

تخته شاسی نقاشی

کیفیت نقاشی و چاپ روی تخته شاسی فوق العاده است. تخته شاسی قابلیت استفاده های گوناگون داشته و از طراحی و نقاشی را می توان روی تخته شاسی انجام داد.

انواع تخته شاسی از لحاظ جنس را می توان دسته بندی کرد که نوع چاپ متفاوت هم می تواند داشته باشد. چاپ لاستر ، چاپ سیلک، چاپ متالیک از انواع چاپ روی تخته شاسی محسوب می شود. تخته شاسی ها محدودیت ابعادی نداشته و می توان از تصاویر با ابعاد مختلف برای درج بر روی تخته شاسی استفاده کرد. شما می توانید تخته شاسی را براحتی در محل ها و مکان های مختلف نصب کنید. چاپ عکس روی تخته شاسی یکی از مزیت های تخته شاسی است که امکان چاپ های متنوع و زیبا را برای مخاطبان فراهم می نماید. ایجاد چاپ های مات و یا براق متناسب با فضاهای مختلف و میزان روشنایی متفاوت از مزایای چاپ روی تخته شاسی است. تخته شاسی دارای تنوع در ضخامت نیز است که این امر بر روی استحکام تخته شاسی بسیار تاثیرگذار است. ضخامت تخته شاسی و انتخاب آن متناسب با درخواست مشتری و متناسب با کاربری مختلف تخته شاسی است زیرا تخته شاسی برای استفاده های گوناگون نیاز به استحکام و ضخامت متفاوت دارد. تخته شاسی از دسته سازه های ارزان و سبک وزن محسوب می شود که هم تهیه آن را آسان کرده است و هم جابجایی و نصب آن آسان شده است.

چاپ روی تخته شاسی بسیار ارزان بوده و مقرون به صرفه است. زمان چاپ عکس روی تخته شاسی را اگر در نظر بگیریم بسیار کوتاه بوده و عملیات چاپ در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام می شود. نکته مهم در چاپ تخته شاسی این می باشد که می توان تصاویر با ابعاد مختلف را چاپ نمود زیرا امکان ایجاد تخته شاسی با ابعاد مختلف میسر است. تخته شاسی را می توان با ابزار برش برش داد و ابعاد مختلف و دلخواه را برای مخاطبان و تناسب با ابعاد تصاویر مختلف فراهم نمود. اگر به دنبال راه حل ارزان و مناسب برای آذین بندی محیط مختلف هستید ما تخته شاسی را به شما معرفی می کنیم. تخته شاسی هم وزن کمی دارد و قابلیت نصب و جابجایی آسان داشته و هم از لحاظ قیمتی بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و از لحاظ زیبایی و کیفیت هم مناسب است. برای تهیه تخته شاسی های مورد نیاز خود می توانید به صورت عمده و جزیی به واحد چاپو تبلیغات آذین هنر مراجعه نمایید و اقدام به سفارش در میزان مناسب و متناسب با نیاز خود نمایید.