تخته شاسی و فوم برد تخته شاسی چاپ تخته شاسی طراحی تخته شای نقاشی تولید تخته شاسی خام

تخته شاسی و فوم برد تخته شاسی چاپ تخته شاسی خام تخته شاسی طراحی تخته شای نقاشی تولید تخته شاسی تخته شاسی a3 قیمت تخته شاسی a4قیمت تخته شاسی طراحی قیمت تخته شاسی خام . تخته شاسی با قابلیت درج تصاویر می تواند در تبلیغات به شکل گسترده مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت نصب تصویر و سایر روشهای چاپی بر روی تخته شاسی قابلیت استفاده گسترده را برای استفاده کنندگان را فراهم می کند.

تخته شاسی و فوم برد

تخته شاسی خام دارای جنس های مختلفی همچون فیبر و ... است که دارای کیفیت بالایی است و می توان با آن تصویر چاپی را بخوبی در معرض دید مخاطبان قرار داد. تخته شاسی خام را می توان به ابعاد دلخواه رساند و برش آن بسادگی و با ابزار برش مناسب انجام می شود. تخته شاسی خام در ابعاد و متراژ بالا قابل عرضه است.

تخته شاسی طراحی

از قابلیت بارز تخته شاسی امکان طراحی و قابلیت استفاده برای طراحی از تخته شاسی است. ابعاد تخته شاسی طراحی در حدی است که طراح بتواند براحتی طراحی را روی آن انجام دهد و سبک وزن و قابل حمل بودن از دیگر قابلیت های تخته شاسی طراحی است.

تخته شاسی نقاشی

کیفیت نقاشی و چاپ روی تخته شاسی فوق العاده است. تخته شاسی قابلیت استفاده های گوناگون داشته و از طراحی و نقاشی را می توان روی تخته شاسی انجام داد.

انواع تخته شاسی از لحاظ جنس را می توان دسته بندی کرد که نوع چاپ متفاوت هم می تواند داشته باشد. چاپ لاستر ، چاپ سیلک، چاپ متالیک از انواع چاپ روی تخته شاسی محسوب می شود. تخته شاسی ها محدودیت ابعادی نداشته و می توان از تصاویر با ابعاد مختلف برای درج بر روی تخته شاسی استفاده کرد. شما می توانید تخته شاسی را براحتی در محل ها و مکان های مختلف نصب کنید.