اسپیس فریم چیست اسپیس فریم نمایشگاهی قیمت اجاره اسپیس فریم

اسپیس فریم چیست اسپیس فریم نمایشگاهی قیمت اجاره اسپیس فریم . سبک وزن بودن و سادگی ساخت سازه با اسپیس فریم منجر به گسترش رو به رشد استفاده اسپیس فریم شده است. شکل هندسی منظم اسپیس فریم در کنار سبکی آن از یک طرف واستحکام مناسب جهت ایجاد سازه مستحکم اسپیس فریم را جهت برگزاری مراسم های مختلف بسیار مناسب ساخته است.

اسپیس فریم و غرفه نمایشگاهی

اسپیس فریم

یکی از کاربردهای مهم اسپیس فریم نقش آن در ساخت غرفه های نمایشگاهی است. حال ممکن است از اسپیس جهت ساخت غرفه در فضای باز یا داخل سالن استفاده شود که هر یک شرایط مخصوص به خود بخصوص رعایت شرایط فیزیکی محیطی را لازم دارد.

اسپیس فریم و قاب بنر

اسپیس فریم

قاب بنرهای اسپیس فریمی نیز از دیگر کاربردهای رایج اسپیس فریم محسوب میشود. قاب بنر در نمایشگاهها و مراسم ها و... کاربرد فراوانی دارد.

اسپیس فریم و طاق نصرت

اسپیس فریم

ساخت طاق نصرت با اسپیس فریم نیز که به معنای طاق پیروزی است از کاربردهای دیگر اسپیس فریم است. اسپیس فریم طاق نصرت سازه ای زیبا برای استفاده در مراسمهای مختلف ازجمله جشنها و.. میباشد.

اسپیس فریم و سن و استیج

اسپیس فریم

استفاده از اسپیس فریم جهت ساخت سن و استیج بسیار مطلوب است زیرا که از طرفی ساخت سازه به شکل دلخواه با اسپیس فریم ساده است و ازطرف دیگر سرعت ساخت سازه با اسپیس فریم بالاست.

با این وجود اسپیس فریم در جاهای دیگر نیز کاربرد فراوان دارد بعنوان مثال جهت ساخت انبار یا مراکز موقت اسپیس فریم بسیار مطلوب است. با اجاره یا خرید اسپیس میتوان سازه دلخواه را در سریعترین زمان وکیفیت مناسب فراهم کرد.