چاپ استند نمایشگاهی چاپ استند رول آپ چاپ استند پاپ آپ انواع استندهای تبلیغاتی

چاپ استند نمایشگاهی ، چاپ استند رول آپ ، چاپ استند پاپ آپ ، انواع استندهای تبلیغاتی ، استند نمایشگاهی ، چاپ استند ایکس ، قیمت استند ایکس ، قیمت استند تبلیغاتی ، قیمت استند بنر ، استند رومیزی ، چاپ استند رومیزی ، استند ایستاده تبلیغاتی .استند نمایشگاهی بسیار سبک بوده و طرحهای گرافیکی را به وسیله آنها نمایش می دهند. جلب توجه مخاطب به طرح از اهداف استند نمایشگاهی است. استندها سبک و ارزان بوده و قابلیت جابجایی آسان از ویژگی های آنها محسوب می شود. نوعی از استندهای رایج استند رومیزی بوده که معمولا پلاستیکی بوده و بسیار رایج و پرکاربرد می باشند.

چاپ استند رول آپ

چاپ استند رول آپ یکی از انواع استند های نمایشگاهی است که کاربری آسان داشته و قابیلت استفاده و جابجایی ساده دارد. چاپ استند رول آپ می تواند به صورت یک طرفه یا دو طرفه انجام شود. در استند رول آپ چاپ استند به صورت رول در آمده و در مکان استفاده به راحتی باز شده و قابلیت استفاده دارد.

چاپ استند پاپ آپ

چاپ استند پاپ آپ شرایط خاص خود را دارد زیرا چاپ استند پاپ آپ به صورت عریض است. در واقع پاپ آپ را می توان بزرگترین استند نمایشگاهی به حساب آورد. پاپ آپ به واسطه ابعادی که دارد در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر دارد. چاپ استند پاپ آپ را می توان در نمایشگاه ها و همایش ها و کنفرانس ها و... به کار برد.

چاپ استند ایکس

یکی از رایج ترین استند های نمایشگاهی ، استند ایکس و چاپ استند ایکس است. پایه ایکس مانند این نوع استند ها باعث نامگذاری این نوع استند نمایشگاهی شده است. چاپ استند ایکس قابلیت جابجایی آسان داشته و قابلیت نصب بنر دارند که این بنرها قابل تعویض بوده و این امر در به صرفه بودن و مناسب بودن چاپ استند ایکس تبدیل شده است.

استند نمایشگاهی در غرفه آرایی بسیار موثر بوده و باعث جلب توجه مخاطبین می شود. مرتب و زیبا بودن غرفه نمایشگاهی باعث رضایت بیشتر مخاطبین شده و آنها را وادار می کند که با رغبت بیشتر به غرفه توجه کنند.

استند نمایشگاهی